Mobilchet - Sohbet Yıldızı Ve Chat Odaları – Mobil Sohbet Sohbet Odaları, Sohbet Sitesi - MobilChet.Com

SOHBET'E BAĞLAN

Yeni Arkadaşlıklar İçin
MobilChet.Com

Türkiye'nin en çok ziyaret
edilen mobil sohbet ile
yeni arkadaşlıklara.

Mobilchet – Sohbet Yıldızı Ve Chat Odaları
Sohbet Yıldızı Ve Chat Odaları

Sohbet Yıldızı Ve Chat Odaları

Sohbet Yıldızı

Merhaba sevgili http://www.Mobilchet.com  Sohbet yıldızı sakinleri Sizlere tekrardan aranızda sohbet, chat, mobil makalesi yazmakta bulunmaktayım. Sizlere selam sevgi sunar herkese dostça bir iletişim ile sohbet iletişim kurmanızı dileriz. Herkesin birbirinden farkı olmadığını herkes kabul etmeli. Burada fikir görüş ayrılığına düşmek herkes için zor bir süreç ve sor bir muhabbet ortamı oluşturur. Bu yüzden iletişimde olanlar kendilerine kesinlik ile çekim düzen vererek sohbet etmesine bu şekilde devam etmelidir.

Bu bizim birbirimize insanı olarak yaklaşımda olan insanca davranış olarak herkesin de ilgisini çekmesi lazım. Bu bizim mekanda sizlere sunduğumuz özel şart ve özel kuraldır. Bundan geri adım atmanızı yönetim kadrosu olarak kimse beklemesin. Bu kurallar herkes için varsayımdır.

Yeni uygulama olarak sizler için ne uygunsa onu en iyi şekilde yapmak için en iyi şekilde çalışmalar devam ederken sizlerde kendinize düşen imtiyazları arkadaş eş dost çevrenize yapmalısınız. Görevden alınanlar bir daha sohbet genelinde yetkili olma hakkına katılamaz. Bizim kural etiklerimiz keskin viraj gibi keskindir. Küfür , argo sözler kullanan şahıslar kesinlik ile bir daha yetki makamında olmaz.

Bizim kurallarımız budur. İsteyen uyar, istemeyen uymaz. Bu kişinin kendini görmek istediği yer ile tayindir. Kurumumuz kimsenin kendine oyuncak olacak şekilde bir alt yapıda değildir. Herkes hakkını hukukunu bilerek hareket etmesi gereklidir. Biz imkanları zorlarken sizde kendinize düşeni yapmak zorundasınız. Torpil denen olaylar asla bizim mekanda kesinlikle söz konusu değildir bu bizim katı çizgimizdir sevgili kullanıcılarımız bunları unutmayalım.

Chat Odaları

Chat, Sohbet Odalarımızda Yetkili olmak sorumluluk ister, disiplin ister arkadaşlar. Yetkili olmak demek sulh eden , idare eden , idari sorumluluk alanında olan kendine görev verilen görevi yerine getirendir. İdareci olan sohbet kanalında kavgaya izin vermemelidir. Küfür argo konuşanın kanaldan uzaklaşmasını /zline nick olarak yaparak kanaldan o kişinin atılmasını sağlamak zorundadır. Aksi taktirde görevden alınarak yerine başka bir arkadaşın atanması sağlanır.

Bizler Burada yazımızı sonlandırmadan sizlerden her zaman istediğimiz tek şey arkadaşlar, İçeriklerimize yorum yapmanız, olumlu, olumsuz, ön görüşleriniz bizler için çok önemli olduğunu asla unutmayın dostlar. Saygılar sevgiler bizden iyi günler..

 

Mobilchet – Sohbet Yıldızı Ve Chat Odaları

Etiketler: , , , , , , ,

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

Kızlarla Sohbet Odaları Kızlarla Sohbet Odaları

KızlarlaSohbet Odaları - Mobil Chat Sohbet - MobilChet.Com Kızlarla Sohbet Odaları Kızlarla sohbet odaları günümüzde kişiler sürekli olarak yeni farklı...

DEVAMI
Kampüs Sohbet Odaları Kampüs Sohbet Odaları

Kampüs Sohbet Odaları Kampüs sohbet odaları uzakta ders hayatına devam üniversiteli kardeşlerimizin vazgeçilmez eğlence kaynağıdır. Sıkıcı bir ders programından sonra...

DEVAMI
Lez Sohbet Odaları Lez Sohbet Odaları

Lez Sohbet Odaları Lez sohbet odaları genç bireylerin tercihleri arasında bulunan en güzel internet ortamları olarak bilinmektedir. Kişiler arasında merak...

DEVAMI