Gırgırına Sohbet Chat Odaları - Mobilchet.Com

SOHBET'E BAĞLAN

Yeni Arkadaşlıklar İçin
MobilChet.Com

Türkiye'nin en çok ziyaret
edilen mobil sohbet ile
yeni arkadaşlıklara.

Gırgırına Sohbet Chat Odaları – Mobilchet.Com

gırgırına sohbet odalarıGırgırına Sohbet

Sohbet odalarının bir yüzü chat tir sevgili arkadaşlar. Gırgırına sohbet her alanda herkese farklı izlenimler verse’de herkese aynı kitlede hitap etmez. Klasik olan bazı durumlarda herkes kendi iç hali ile chat eder. Sıcak bir çhet ve olgun bir yazı herkese belki anlık hisler verir. Yollarda edilen sohbet , ortamda kurulan diyalog her alanda olabilir. Tek sefer ettiğini sohbet ara sıra neşeli olsa da bazen neşesizdir.

Seni anlamayana sende anlamaya çalışmalısın. Çünkü insan seni istemiyorsa zorla güzellik olmaz. Bu yüzden araya mesafe koymak şart hatta eftaldir. Sizler daima sizlere uzak durana uzak durmayı kendinize adet veya huy edinirseniz kimse sizi üzemez. Bu yüzden sohbet ederken size iyi olana iyi, uzak olana ise uzak durmanız sizin için iyi olacak. Boş vereceksin bazıları ve bazı şeyleri. Boş verdiğinde hoş görünse artar. Buna biz etki ve tepki diyoruz.

Sahip olduğunuz değere sevgiye zorluk çektirmeyin. Sevgi her zaman bulunmaz. Değer her zaman olmaz. Biz bunu öngörmekteyiz. Teşvik edici haller bizim birbirimize yaptığımız iyimser tutum olmalı. Bizler uyumlu olarak uyum içerisinde olmalıyız. Sahip olduğumuz durumlar ve özellik ile son zamanlarda artan saygı ortamı veya saygısızlık ortamı herkes tarafından konu edilir.

Chat Odaları

İretgenlik çalışarak olsa da insan kazanmak da çaba ister.                  http://www.Mobilchet.com  Bugünkü makalemize insanı duygu olasılığına dikkat çekmek istedim. Yapmak veya yapmamak arasında olan tezat , bazen kafa karıştırsa’da çözüme zaman ile ulaşırız. Zaman bize çok şey kazandırır veya kaybettirir. İyi bir dostu kazanmak olduğu gibi , iyi birini ise kaybetme olasılığı var. Bu nedendir bilinmez ama bazen anlaşmazlıklar söz konusu olur. Bu biz tabi bizleri üzer.

Son yıllarda kişilerin iletişimi sanal ortamda etmesi şahsi olarak iletişimlerde gerileme etmektedir. Bu aradaki samimiyet bağlarını zorlar. Bizler birey olarak sanalda değildir bazen Real ortamda ile , akraba , arkadaş ortamlarını geliştirmemize fayda olur. Son dönem de ulaştığımız bu gibi faaliyetler bize olumsuz etki etmektedir. Sizlerden ricamız sevgili dostlar yazılan içerikler olumlu veya olumsuz yorumlarınızı bekliyoruz.

 

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

Kızlarla Sohbet Odaları Kızlarla Sohbet Odaları

KızlarlaSohbet Odaları - Mobil Chat Sohbet - MobilChet.Com Kızlarla Sohbet Odaları Kızlarla sohbet odaları günümüzde kişiler sürekli olarak yeni farklı...

DEVAMI
Kampüs Sohbet Odaları Kampüs Sohbet Odaları

Kampüs Sohbet Odaları Kampüs sohbet odaları uzakta ders hayatına devam üniversiteli kardeşlerimizin vazgeçilmez eğlence kaynağıdır. Sıkıcı bir ders programından sonra...

DEVAMI
Lez Sohbet Odaları Lez Sohbet Odaları

Lez Sohbet Odaları Lez sohbet odaları genç bireylerin tercihleri arasında bulunan en güzel internet ortamları olarak bilinmektedir. Kişiler arasında merak...

DEVAMI