Düzgün Sohbet, Chat Siteleri | Mobilchet.Com

SOHBET'E BAĞLAN

Yeni Arkadaşlıklar İçin
MobilChet.Com

Türkiye'nin en çok ziyaret
edilen mobil sohbet ile
yeni arkadaşlıklara.

Düzgün Sohbet, Chat Siteleri | Mobilchet.Com

düzgün sohbetDüzgün Sohbet 

Düzgün sohbet etmek için düz bir insan olması insanların esas bir mevzudur. Bazıları düzlükten ziyade kabalık tarafını seçerek yanıltır bizleri. Buda onlar akarsu bakış açımızda olan hassa bir noktamıza vardır ona dokunur. Buda kişilik meselesidir. Bunun için bizler iyi ve yanlışı sevmekte bir ve özgür iradelere sahip kişiler olduğumuz için düz doğru insanlar ile yollarımızı pekiştirebiliriz. Buna beraberlik denir.

Sosyal medyada bile olsa düz insan ve doğru karakterli ile karşılaşabiliriz. Bunun için doğru olmak ve doğrulardan yana kendimizi çekmek kalite yolunda adım atmakta kendimize iyi bir iz vermiş olacağız. Herkesin kendisini ifade etmesi ve bu ifadede eksik olmaması tabi ki mümkün değil. İfadede eksiklik biz insan oğlu için olmazsa olmaz kusur demeyelim de Allah vergisidir diyelim.

Her insanda olan bir eksikliği kimsenin yüzüne sen böylesin diyerek ima veya beyanlar ile dile getirmekten kaçınalım. İnsanın onuru , gururu kırılma noktasında atacağımız bir adım o kişinin incinmesine aksi taktirde belki her şeyden eksik ise sıcak bir ilişki , sıcak bir dostluk adı altında konulara değinen herkes kazançlı olarak kazanır.

Bu tabi ki kişilik meselesi olduğu için bazen insan anlamadan dinlemeden bazen kıçı olabilir veya olmaktadır. Bunun için özür dilemek Erdemli olacağı gibi, affetmek ise özrü kabahati affedenin büyüklük vasfından dır. Size özür dileyeni affetmemek gibi bir lüksünüz yoktur. Affedilmek isteyeni affetmek herkesin zorunluluğu olmalıdır. Nedeni şudur.

Chat Siteleri

Herkes hata eder hatasız bir insan Allah nezhinde yoktur. Allah herkesin duasında tövbe kapısına geleni affederken biz insan oğlu kimiz ki özür dileyeni affetmemek gibi bir ego ile affetmeyeceğiz. http://www.Mobilchet.Com  ailesi olarak kazanmak, kaybetmekten önce gelir bunu unutmayalım olur mu sevgili arkadaşlar.

Biz kazancınızı nasıl maddi olarak kendimize çalışarak , çabalayarak yapıyor isek , sohbet arkadaşımızı , aşk dost veya Real hayattaki dostlarımızı yakınlarımızı affederek kazanç yoluna gitmeliyiz. Bu dünyanın bize kalmayacağı gibi , hayatın bizden dostluklarımızı arkadaş aşk en yakın bildiklerimizi yaşarken kaybetmeyelim sevgili dostlar. Yazımızı burada sonlandırırken, sizlerden istediğimiz şey ise yorumlarınız dostlar. Bir nokta yorum yapsanız bile bizleri mutlu etmiş olacaksınız.

 

Etiketler: , , , , , ,

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

Kızlarla Sohbet Odaları Kızlarla Sohbet Odaları

KızlarlaSohbet Odaları - Mobil Chat Sohbet - MobilChet.Com Kızlarla Sohbet Odaları Kızlarla sohbet odaları günümüzde kişiler sürekli olarak yeni farklı...

DEVAMI
Kampüs Sohbet Odaları Kampüs Sohbet Odaları

Kampüs Sohbet Odaları Kampüs sohbet odaları uzakta ders hayatına devam üniversiteli kardeşlerimizin vazgeçilmez eğlence kaynağıdır. Sıkıcı bir ders programından sonra...

DEVAMI
Lez Sohbet Odaları Lez Sohbet Odaları

Lez Sohbet Odaları Lez sohbet odaları genç bireylerin tercihleri arasında bulunan en güzel internet ortamları olarak bilinmektedir. Kişiler arasında merak...

DEVAMI