Cepten Sohbet Mobil Odaları - MobilChet.Com

SOHBET'E BAĞLAN

Yeni Arkadaşlıklar İçin
MobilChet.Com

Türkiye'nin en çok ziyaret
edilen mobil sohbet ile
yeni arkadaşlıklara.

Cepten Sohbet Mobil Odaları – MobilChet.Com

cepten sohbetCepten Sohbet 

Saygı değer arkadaşlar sizlere Cepten Sohbet Mobil Odaları adı altında bir makale yazmak istedim. Buradan chat ve sohbet tarzınıza ne uygun ne değildir, biraz bahsedelim. Umarım sizler adına aydınlatıcı bir yazı sunumu yaparız ve sizlere detaylı şekilde bilgi aktarımı edebiliriz. Konumuz anlaşıldığı üzere mobil den yani cep telefonları ile sohbet odalarına giriş üzerine olmaktadır.

Tabi’ki yanı sıra bu bilgisayar üzerinden de girişimiz mevcut olmayacağı anlamına gelmez. Bizler bu durumda ne yapabiliriz bakalım. Öncelik ile cep telefonlarımızın Google sayfasını açarak oradan http://www.Mobilchet.Com sohbet adresimiz olan chat kanalımızın adını yazarak giriş için tıklamak yeterli olacaktır. Akabinde ise nick yazdığımızda dilerseniz sohbet odalarımıza girmeden nickinizi sabitlemek adına nickimizi /ns register şifre gmail yazarak kayıt altına alarak işlemeli hal edelim.

Nick kayıtlamak kimsenin bize ait olan nicki veya ismi almasının önüne bizzat geçmek olacaktır ki bu kendimizi bir nevi sigortalamak olmaktadır. Ardından sohbet odalarımızın genel odasına giriş edelim. Sohbet odaları akabinde bilinmesini isteriz Selam vermek sünnet , almak ise farz dır. Dost veya düşman artık öyle bir durumunuz söz konusu var ise selam vermekten gocun mayınız ve almaktan ise selamı muteşir olmayınız olur’mu.

Selami almak ve vermek kişinin erdemli olduğunu gösterir ve kişiye yakışan en güzel üslup ve adap tir. Sizlere bu neden ile buradan bunu altını çizerek bildirmekten mutluluk duymaktayız. Yetki almak isteyen arkadaşlar öncelik ile online olmaları gerektiği ve uzlaştırıcı bir kişilik vasfı taşıdığını sohbet sunucu sahibine belli etmelidir.

Mobil Odalarımız

Mobil Sohbet odalarımıza cepten girişte olsa da sunucu sahibinin göz önünde bulundurduğu disiplin kurulları ve adapları vardır’ki bu kişinin yetki alıp almayacağını belirleyecektir. Cepten sohbet odalarında en güzel tutum kişinin kendisini bilmesi ve ortama ayak uydurması olacaktır. Umarız sizler bu vasfa uygun şekilde cepten ve mobil telefonlarda sohbet ederken uyarak karşınızda olan kişilere küçük veya büyük fark etmez örnek olmak yolunda örnek birer birey olursunuz.

Sizlerden ricamız ortam gerilmesi yaşandığı taktirde uzlaştırıcı olarak söz sahibi olmak için geç kalmamanız ve ortamı uzlaştırmada söz sahibi olmanızı dileriz. Umarız makalemizde anlattığımız sizler için detaylı ve iç açıcı olmuştur. Şimdiden teşekkürler , iyi sohbetler dileriz..

Cepten Sohbet Mobil Odaları – MobilChet.Com

Etiketler: , , , , , ,

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

Kızlarla Sohbet Odaları Kızlarla Sohbet Odaları

KızlarlaSohbet Odaları - Mobil Chat Sohbet - MobilChet.Com Kızlarla Sohbet Odaları Kızlarla sohbet odaları günümüzde kişiler sürekli olarak yeni farklı...

DEVAMI
Kampüs Sohbet Odaları Kampüs Sohbet Odaları

Kampüs Sohbet Odaları Kampüs sohbet odaları uzakta ders hayatına devam üniversiteli kardeşlerimizin vazgeçilmez eğlence kaynağıdır. Sıkıcı bir ders programından sonra...

DEVAMI
Lez Sohbet Odaları Lez Sohbet Odaları

Lez Sohbet Odaları Lez sohbet odaları genç bireylerin tercihleri arasında bulunan en güzel internet ortamları olarak bilinmektedir. Kişiler arasında merak...

DEVAMI